İnşaat Uygulamaları

İnşaat Uygulamaları yazılımlarından Prota Bilgisayar tecrübesiyle en üst düzeyde faydalanın...

Prota Bilgisayar üstyapı tasarımlarında olduğu gibi diğer İnşaat Uygulamalarında da birbirini tamamlayan ürünler sunmaktadır.

AutoCAD Civil 3D

Prota Bilgisayar’ın  yıllardır eğitim ve danışmanlık hizmetini verdiği AutoCAD Civil 3D, yol, demiryolu ve kanal tasarımlarının yanı sıra, tesviye, hafriyat ve parselasyon çalışmaları yapmak için güçlü ve verimli araçlar sunar. Karayollarından kanal tasarımlarına, baraj projelerinden katı atık sahalarına, kazı-iksa projelerinden kavşak tasarımlarına kadar Türkiye’deki birçok projede yaygın olarak kullanılmaktadır.

BIM 360 Çözümleri

 

Autodesk BIM 360 çözümleri, ofis çalışanları ve saha takımları arası koordinasyon ve iletişimi kolaylaştırarak üstlenici firmanın proje teslim sürecini hızlandırır ve risk unsurlarını azaltır.

Urbano Canalis

Urbano Canalis, modern, esnek ve Avrupa’daki tasarım yöntemlerine göre hazırlanmış kolay kullanılabilen bir yazılımdır. Urbano Canalis tamamen boru uygulamalarına odaklanmıştır. Boru tasarımı ve analizleri için çok çeşitli araçlar sunar. Yüzlerce kilometrelik bir şebekenin çözümünü çok kısa bir zamanda yapan çok hızlı bir yazılımdır. 

Urbano Hydra

Urbano Hydra, modern, esnek ve Avrupa’daki tasarım yöntemlerine göre hazırlanmış kolay kullanılabilen bir yazılımdır. Urbano Hydra bütün özellikleriyle su dağıtımı tasarımı ve analizi uygulamalarına odaklanmıştır. 

Plateia

Plateia, BIM-tabanlı, 3B yol tasarım ve iyileştirme yazılımı çözümüdür. Ön tasarımdan detaylı tasarıma, ilk saha verisinin girilmesinden kompleks 3B yol modellerine, dokümentasyon ve baskıya kadar tüm tasarım sürecinin destekleyen komutlar ve araçlar sağlar. 

Autopath

Autopath; mimarlar, inşaat mühendisleri, ulaşım uzmanları ve planlamacılara yönelik profesyonel sürüş analizi yazılımıdır.

Ferrovia

Ferrovia; demiryolu tasarımı, demiryolu bakımı ve demiryolu iyileştirme tasarımına yönelik profesyonel bir yazılımdır. Geleneksel demiryolları ve hızlı tren, endüstriyel, yeraltı veya metro raylarının tasarımlarını destekler.

Aquaterra

Aquaterra; nehir ıslahı ve taşkın koruma tasarımları için profesyonel bir yazılımdır. Kapsamlı, tam özellikli ve kullanımı kolay tasarım çözümüdür.

Ürünler

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl