Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü Yayıncılık Nedir?

Masaüstü yayıncılık sektörünün temelini, hızla gelişen bilgisayar teknolojileri ve yazılımlar teşkil etmektedir. Bu nedenle, iş dünyasındaki şirketlerin ve bireylerin değişime hızla ayak uydurması, kendilerini teknoloji kullanımı alanında eğitmeleri gerekmektedir.

İş Dünyasında Başarı İçin Masaüstü Yayıncılık Çözümlerine Prota Bilgisayar ile Ulaşın!

Günümüz dünyasında firmaların operasyonlarında başarı elde etmesi dijital pazarlama araçlarının etkin kullanımıyla birlikte video, doküman gibi medyaların etkin hazırlanmasına sıkı sıkıya bağlıdır. Prota Bilgisayar, içerik hazırlama, içeriği yayınlama, dijital pazarlama, hazırlanan içeriği satış ve firma imajı değerine dönüştürme konularında Adobe ürünlerinin yetkili satıcısı olarak müşterilerine en son teknoloji ürünler ve çözümler sunuyor.

Adobe Creative Cloud 

Creative Cloud, dünyanın en yaratıcı araçlarını her zaman en güncel şekilde sunar. Bu sayede masaüstü ve mobil aygıtlarınızda en parlak fikirlerinizi en mükemmel çalışmalara dönüştürebilirsiniz.

Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop ile masaüstü ve mobil aygıtlarda çalışarak fotoğrafların yanı sıra web siteleri ve mobil uygulamalar, 3B resimler, videolar ve çeşitli içerikler oluşturup geliştirin. 

Adobe Lightroom CC

Fotoğraflarınızı dilediğiniz yerde iyileştirip mükemmel görünümler kazandırın.

Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrotor CC ile muhteşem vektör resimleri oluşturun.

Adobe Dreamweaver CC

Tüm tarayıcılar veya aygıtlar için en iyi siteleri oluşturun.

 

 

Adobe After Effects CC

Göz kamaştıran hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturun.