Genel Tasarım

AutoCAD

2B ve 3B CAD tasarımı için AutoCAD® yazılımı gelecek için tasarlanmıştır.Hayal edilebilir neredeyse tüm şekilleri yaratabilen güçlü 3D araçlarıyla AutoCAD size tasarım fikirlerini sezgisel bir şekilde keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve dokümantasyon etkinliğini arttırabilen ve tasarımlarınızı iş arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve akıcı bir şekilde paylaşmanızı sağlayan yenilikler sunar. Güçlü programlama araçları ve binlerce mevcut eklenti esneklikte en üst düzeyi sağlayarak AutoCAD yazılımını ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenize yardımcı olur. Bu kabiliyetler ve daha fazlasıyla AutoCAD dokümantasyon ve tasarımı daha ileri götürmek için gerekli olan güç ve esnekliği sunar.

AutoCAD LT

AutoCAD LT çizimlerinizi doğru ve etkin biçimde yaratmanıza, dokümante etmenize ve paylaşmanıza imkân verir. Kullanılan DWG™ dosya formatı sayesinde müşteriler ve meslektaşlarınızla tutarlı ve uyumlu dosya alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca, menü ve kullanıcı ara yüzü seçenekleri yazılımı optimum şekilde kullanabilmenizi sağlar. Son derece güçlü özelliklerle dolu olan AutoCAD LT, çizim yapmak için geliştirilmiş bir yazılımdır.

AutoCAD Raster Design

AutoCAD Raster Design, kağıttan taranmış çizim ve haritalar, hava fotoğrafları, uydu görüntüleri gibi raster verilerin, mühendislik, mimarlık, haritacılık, planlama, GIS, vb. projelerde kullanılabilmesini sağlayan bir yazılımdır. Bu raster veriler AutoCAD ve AutoCAD tabanlı uygulamalar içerisinde düzenlenebilir, kolay kullanımlı araçlarla vektöre çevrilebilir, proje sunumlarını zenginleştirmek için kullanılabilir. Sadece gereken kısımlar değiştirilip, raster ve vektör verilerin birlikte çıktısı alınabilir.

 

Ürünler

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl