PROTA Bilgisayar Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

PROTA Bilgisayar, 25 yıl önce yazılım ve teknik servis alanlarında hizmet vermeye başlamış, kuruluşundan bu yana yazılım ve bilgisayar destekli tasarım konularında komple çözümler sunmuştur.

Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği uygulamaları, Haritacılık ve Peyzaj Mimarlığı, Mekanik Tasarım ve İmalat, Multimedia Üretimi ve Animasyon, Video Düzenleme ve Masaüstü Yayıncılık alanlarında ürün ve uygulamaların dağıtım, destek ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Kuruluşundan bugüne AutoCAD, Revit ve diğer Autodesk ürünlerinin satışını ve desteğini gerçekleştiren en başarılı firmalardan biri olan PROTA Bilgisayar, Autodesk Çözüm, Eğitim ve Sertifikasyon Merkezidir. Autodesk “Gold Partner” ünvanına sahip olan Prota Bilgisayar bugün; Türkiye’nin en büyük Autodesk yetkili bayisi konumundadır.

2009 yılı itibari ile dijital medya çözümleri üreten ve portföyünde Illustrator, Photoshop gibi yazılımları bulunduran Adobe firmasının “Certified Partner” grubunda yer alarak sertifikalı iş ortağı olmuş ve Adobe firmasına ait çözümlerin satışını ve teknik desteğini sunmaya başlamıştır.

Ayrıca, AR-GE departmanı ve deneyimli yazılım mühendislerinin geliştirdiği ve tüm dünyada binlerce profesyonel mühendis, teknik ressam ve proje üreticisinin tercih ettiği ProtaStructure, ProtaDetails ProtaSteel ve ProtaBIM ürünlerinin, satış, destek ve eğitimini gerçekleştirmektedir.

Yazılım Satışı

  • Cad Uygulamaları

  • Ofis Uygulamaları

Eğitim ve Danışmanlık

Teknik Destek

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl