Hakkımızda

Tasarım ve üretim alanlarında sunduğu çözümler ile dünya lideri olan Autodesk’in 1991 yılından bu yana Orta Doğu ve Doğu Avrupa Bölgelerinin en büyük yetkili iş ortaklarından biri olan Prota Bilgisayar, Türkiye’nin üretim yazılımları sektöründe en güçlü iş ortağı Altar Teknoloji ile Temmuz 2019’da güçlerini birleştirdi.

Prota çatısı altında hizmet veren firmamız, tasarım, imalat ve görselleştirme sektörlerinde müşterilerini en kaliteli ve kapsamlı destek hizmetleri ile buluşturmayı hedeflemektedir. Özellikle yüksek düzeyli profesyonel ürünlere ihtiyaç duyulan alanlarda, dünyadaki mevcut en iyi yazılımları araştırarak ürün yelpazesine ekleyen Prota Altar, sektörlere yönelik çeşitli ürün ve uygulamaların dağıtım ve desteğimi de gerçekleştirerek farklı disiplinlere hizmet sağlamaktadır.

 

Türkiye’nin İlk Autodesk Platinum Yetkili İş Ortağı

Kuruluşundan bugüne AutoCAD, Revit, Inventor ve diğer Autodesk ürünlerinin satışını ve desteğini gerçekleştiren en başarılı firmalardan biri olan Prota Altar, 2020 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Autodesk Platinum Yetkili İş Ortağı düzeyine yükseltilmiştir. Autodesk İş Ortaklığı Programı’nın en üst seviyesi olan Platinum Yetkili İş Ortaklığı, müşterilerimizin en üst düzeyde hizmet ve sektör uzmanlığı desteği alabilmesini sağlar.  

 

80’in Üzerinde Eğitimle Kariyerinizi Güçlendirin, Şirketinize Değer Katın…

AEC, CAD/CAM ve BIM sektörlerinde, konularında uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu ve Ankara ve İstanbul’daki yüksek konfigürasyonlu bilgisayarlara sahip eğitim sınıfları ile Autodesk’in Çözüm, Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi olan Prota Altar, “Autodesk Certification Center” ve “Autodesk Authorized Training Center” ve “Autodesk Service Provider Select” sertifikalarına sahiptir.

 

Diğer çözümlerimiz…

Autodesk çözümlerinin yanı sıra dijital medya çözümleri üreten ve portföyünde Illustrator, Photoshop gibi yazılımları bulunduran Adobe firmasının “Certified Partner” grubunda da yer alan Prota Altar, 2009 yılından bu yana Adobe firmasına ait çözümlerin satışını ve teknik desteğini sunmaktadır.

Prota Altar, tüm Türkiye’de inşaat, tasarım, mimari ve üretim sektöründe hizmet gösteren binlerce müşterisinin dijital dönüşüm süreçlerinde onlarla yan yana çalışarak iş süreçlerini anlar, maliyetlerini optimize eder, üretim kalitelerini arttırır ve müşterilerinin Autodesk yazılımlarından en üst düzeyde fayda sağlaması için kaliteli teknik destek ve danışmanlık desteği de sunar. 

 

Bize ulaşın…

Tüm hizmetlerimizi Ankara’daki merkez ofisimiz ve İstanbul’daki şubelerimizle sağlamaktayız.

Prota Ankara Ofis:
Turan Güneş Bulvarı Galip Erdem Caddesi No:27
Yıldız/Çankaya/ANKARA
Tel: 0312-490-52-25, Fax: 0312-490-54-52
e-posta: prota@prota.com.tr

Prota Beşiktaş Ofis:
Yıldız Mah. Asariye Cad. Şerefli Veli Sok. İlhan Apt.
No:5/5 Beşiktaş/İSTANBUL
Tel: 0212-258-68-63, Fax: 0212-258-66-21

Prota Kadıköy Ofis:
Sahrayıcedit Mah. İnönü Cad. No: 12/10 Aydoğan İş Mrk.
34734 Kadıköy/İSTANBUL
Tel: 0216-360-31-42, Fax: 0216-360-82-70

Yazılım Satışı

  • Cad Uygulamaları

  • Ofis Uygulamaları

Eğitim ve Danışmanlık

Teknik Destek

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl