Bilgisayar

Aboneliğinizi Şimdi Yenileyin ve Gecikme Bedeli Ödemeyin

31 Ekim 2014 tarihine kadar gecikme bedeli ödemeden abonelik sözleşmeleleri yapmak mümkün. Bu uyguluma 7 Ağustos 2014 ve 31 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir. 

 

Maintanance Yenileme tarihi geçen ve abonelik yenilemesi yapmamış olan kullanıcılar, ''Autodesk Maintanence Subscription Yenileme Gecikme Bedeli'' ödemeden aboneliğini yenileyebilir. Yenileme kontratı abonelik bitiş tarihinden itirbaren uzatılacaktır. Ayrıca bu uygulamadan yararlanabilmek için abonelik bitiş tarihinin üzerinden 364 günden fazla zaman geçmemiş olması gerekmektedir.

Bu uygulamadan yararlanabilmek için hemen bizi arayınız. 

Autodesk’in duyurduğu politika değişikliğiyle, 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren yükseltme (upgrade), sadece abonelik programı ile mümkün olabilecek. Bu tarihten itibaren önceki sürümden güncel sürüme yükseltme (upgrade) lisans satışı olmayacak, son kullanıcıların güncel sürümde kalabilmesinin tek yolu abonelik programı ile ilerlemek olacaktır. Bu nedenle tüm kullanıcıların abonelik programında olmaları çok önemlidir.

Autodesk Maintenance Subscription avantajları:

·         Abonelik süresinde yayımlanan bütün yeni yazılım sürümlerine ücretsiz sahip olursunuz. 

·         Autodesk 360 Bulut Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

·         Abonelik Lisans Anlaşması’nda açıklandığı şekliyle, önceki sürümleri kullanabilirsiniz.

·         Abonelik Lisans Anlaşması’nda açıklandığı şekliyle, yazılımınızı evinizden veya işyerinizden kullanabilirsiniz.