Bilgisayar

Workshop / Autodesk University Extension İstanbul 2014

Dünyada 800 binden fazla şirkette, 10 milyonu aşkın profesyonele, inovasyon ve sürdürülebilirlik ekseninde katma değerli hizmetler sunan Autodesk’in, tasarım dünyası ve profesyoneller için düzenlediği uluslararası AU etkinliği Türkiye’de ilk kez 10 Aralık 2014 Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

AUx etkinliği Yapı & Altyapı, İnşaat & Mühendislik, Üretim ve Genel Tasarım alanlarında fikir önderlerinin ve farklı sektörleri temsil eden üst düzey yöneticilerin ve karar vericilerin de katılımıyla düzenleniyor. Etkinlikte Türkiye’de ve uluslararası platformlarda fikir lideri, endüstri ve tasarım alanlarına önemli katkılar sunan çok sayıda konuşmacı yer aldı

Bu etkinlik kapsamında katılımcılar HP Workstation’larda Autodesk yazılımlarını ve uyumlu çalışmalarını deneyimleme imkanı bulduğu labartuardaki atölye çalışmalarına katıldılar.

Autodesk İnşaat Mühendisliği Altyapı çözümleri,  PROTA Bilgisayar ürün sorumlusu İnş. Yük. Müh. Murat ÖZMEN tarafından AutoCAD Civil 3D  Lab atölye çalışması kapsamında sunuldu.  Katılımcılar eğitmenin kontrolünde, AutoCAD Civil 3D ile 3 boyutlu yol ve arazi modeli oluşturarak yazılımı deneyimleme imkanı buldular.