Bilgisayar

Autodesk University Extension 2016 / İstanbul

Dünyada 800 binden fazla şirkette, 10 milyonu aşkın profesyonele, inovasyon ve sürdürülebilirlik ekseninde katma değerli hizmetler sunan Autodesk’in, tasarım dünyası ve profesyoneller için düzenlediği uluslararası AUx etkinliği Türkiye’de ikinci kez gerçekleşti.

6 Ekim günü Autodesk University Extension (AUx) İstanbul'da bir araya gelen bine yakın tasarımcı, mimar ve mühendis; sektörlerinin en yeni trend ve teknolojilerini dinleme, farklı oturumlarda Autodesk ürünlerinin sunduğu inovatif yaklaşımları tanıma, endüstri dünyasının lider isimlerinin tavsiyelerini dinleme ve farklı sektörlerden profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilme fırsatı yakaladı.

3D tasarım araçları ve çeşitli bulut servislerinin, günümüzde çeşitli sektörlere sağladığı verimlilik, maliyet ve vakit yönetimi avantajlarının yanı sıra, geleceği nasıl şekillendireceğinin konuşulduğu AUx İstanbul, alanında Türkiye'de gerçekleştirilen ilk büyük etkinlik olarak dikkat çekmiştir.

Bu önemli etkinlikte, Prota Bilgisayar’ı temsilen Altyapı Ürünleri Yöneticisi Murat ÖzmenAutodesk Infraworks 360 ürünü ile uygulamalı proje anlatımı gerçekleştirdi.