Bilgisayar

V-Ray for Revit 3.5 Çıktı

Ücretsiz V-Ray for Revit güncellemesi, Uyarlanabilir Işıklar, geliştirilmiş Swarm ve Revit 2018 desteği içeriyor

Bu güncelleme ile bazı sahnelerde renderları yedi kat daha hızlı hale getiren yeni Uyarlanabilir Işıklar (Adaptive Lights) algoritması eklendi. Buna ek olarak yeni versiyon ile V-Ray Swarm'a pek çok geliştirme eklendi. Elastik dağıtılmış render platformu, kurulum özelleştirme, Linux ve MacOS gibi işletim sistemlerini destekleme ve çeşitli ağ yapılandırmaları için daha büyük bir destek içeriyor. V-Ray for Revit şimdi Autodesk Revit 2018’le de uyumlu hale geldi.

Sahip olduğu diğer özellikler:

  • Revit 2018 Uyumluluğu— V-Ray Autodesk Revit 2018 ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir.
  • Yeni Materyal Kütüphanesi— 500'den fazla yüksek kaliteli V-Ray malzemesi ile birlikte gelir. Ayrıca, yeni malzeme kitaplığı, 3DS Max için V-Ray, Rhino için V-Ray ve SketchUp için V-Ray ile uyumlu olarak kullanılabilir.
  • Gerçek Zamanlı Havasal Perspektif— Gerçek zamanlı render alırken uzaktaki nesneler ve binalar için atmosferik pus özelliği eklendi.
  • Malzeme Kimlikleri— Photoshop'ta daha kolay birleştirme ve düzenleme yapmak için münferit nesneleri maskeleme özelliği eklendi.

Not: Sadece V-Ray 3.x for Revit kullanıcıları için ücretsiz güncelleme imkanı mevcuttur.

Online Lisanslama

V-Ray 3.5 for Revit kullanıcıları online lisanslama avantajına sahip olacaklar. Online Lisanslama ile fiziksel ürün olan dongle’ı bekleme süresi ortadan kalkıyor ve lisanslama siparişle birlikte gerçek zamanlı aktif olabiliyor.