Bilgisayar

Autodesk Takas Kampanyası Uzatıldı

20 Temmuz 2018'e kadar Autodesk eski sürüm kalıcı lisansınızı getirin, en son sürüm Autodesk yazılımlarına %15'e varan indirimler ile abone olun!

AutoCAD LT ürünü de dahil olmak üzere eski kalıcı lisansınızı takas edin, AutoCAD, Revit, Civil 3D, 3ds Max, Sektörel Çözüm Paketi ve daha birçok tekil ürüne %15'e varan indirimler ile geçiş avantajı sağlayın.

20 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak takas kampanyasından faydalanmak için hemen bizi ARAYIN!

Kampanya koşulları:

  • Kampanya 20 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kalıcı lisanslarınızı 1 veya 3 yıllık abonelikle takas edebilirsiniz. 
  • Kampanya, R14 (1998 sürüm tarihli) ile 2018 arası döneme ait aktif bir bakım planı olmayan kalıcı lisanslar için  geçerlidir. 
  • AutoCAD LT kalıcı lisansların, Network sektörel çözüm paketlerine (AEC Collection ve M&E Collection NLM) kiralamaya geçiş seçeneği yoktur. 
  • Herhangi bir nedenle eski kalıcı lisansınıza geri dönmek isterseniz, 30 gün içinde kalıcı lisansınıza hiç bir bedel ödemeden dönebilirsiniz.
  • Mevcut Maintenance Plan aboneliği devam eden lisansların geçişi yapılamaz.
  • Bu kampanyanın hükümler ve koşulları gereğince, kalıcı lisans seri numaranızı takas etmeyi kabul ettiğiniz taktirde, takas edilen seri numaralarını kullanmamayı ve kurmamayı taahhüt etmiş oluyorsunuz. 
  • İşlemler sırasında, kalıcı lisans seri numarası bildirilmesi zorunludur. 

Autodesk Global Field Promotion (GFP) nedir?

Mevcut müşteriler, R14 (1998 sürüm tarihli) ile 2018 arası döneme ait kalıcı lisanslarda kampanyanın uygun (“eski”) seri numaralarını ve ilgili tüm kullanıcı lisanslarını ve/veya aktif bakım planına kayıtlı olmayan 2017 kalıcı lisanslarını (bakım planı 31 Aralık 2017 ve sonrasında bitmiş olanlar) seçili ürünlerle 1 veya 3 yıllık tek veya çok kullanıcılı abonelik koşuluyla takas etmeleri halinde Önerilen Perakende Satış Fiyatı (“SRP”) üzerinden %25’a varan indirim kazanabilirler.bu indirim için geçerli bir seri numarası teslim edilmelidir.

LT ürün ailesi ürünleri diğer Autodesk ürünleriye takas edilebilir. LT, yalnızca çok kullanıcılı çözüm paketleriyle takas edilemez.