Bilgisayar

Prota Bilgisayar, “Platinum Club” Ödülünü Bir Kez Daha Kazandı

Türkiye’nin en büyük Autodesk Gold bayisi olan Prota Bilgisayar, üst üste 2. Kez Autodesk’in dünya genelinde tüm bayileri için sunduğu en prestijli ödül olan “Platinum Club” ödülünü kazandı. Böylece Prota Bilgisayar, Türkiye’de bu ödülü kazanan tek bayi olma unvanını da korudu.

Prota Bilgisayar, “EMEA Bölgesinde En Fazla Müşteri Portföyüne Sahip Bayi” kategorisinde bu ödüle layık görüldü. Firmanın Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Gianni Kubin, ödülü, Amerika’nın San Francisco şehrinde “Platinum Club” İş Ortakları Toplantısı’nda, Autodesk Satış Müdürü Steve Blum’dan aldı.

Ödül ile ilgili olarak Firma Genel Müdürü Şuayip Çavuşlar düşüncelerini şöyle paylaştı: “Tam 28 yıl önce kurduğumuz Prota Bilgisayar’ın bugün bu başarılara imza atacağını hayal bile edemezdik. Firmayı kurmaktaki en büyük amacımız Autodesk’in sunduğu rakipsiz ürünlerden ve hizmetlerden Türkiye inşaat sektörünün başarılı ve değerli firmalarının da eksiksiz olarak faydalanmasını sağlamaktı. Şu anda Autodesk’in Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Asya bölgesi olarak adlandırdığı EMEA bölgesindeki en başarılı ve yetkili iş ortağı konumundayız. Bu başarımızdaki en büyük etken olan değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza çok teşekkür ederim. Kendilerine sunduğumuz hizmetleri geliştirmek ve daha iyi bir dünya inşa etme yolundaki hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizden hiç şüpheleri olmasın.”