Bilgisayar

Autodesk University Las Vegas Tamamlandı

Autodesk’in her yıl tasarım dünyası ve sektör profesyonellerini buluşturduğu Autodesk University (AU) etkinliği, 12 – 15 Kasım tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da gerçekleşti. Prota Bilgisayar, Autodesk'in Türkiye'deki en büyük yetkili iş ortağı olarak bu önemli etkinlikte yerini aldı.

Yapı, inşaat, üretim ve genel tasarım alanlarından binlerce profesyonel, sektörlerinin en yeni trend ve teknolojilerini dinleme, farklı oturumlarda Autodesk ürünlerinin sunduğu inovatif yaklaşımları tanıma ve farklı sektörlerden profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilme fırsatı yakaladı.

Autodesk CEO’su Andrew Anagnost’un açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Autodesk yetkililerinin ve endüstri dünyasının lider isimlerinin tasarım, mühendislik, üretim, medya ve eğlence ve diğer sektörlere yönelik paralel oturumları ile devam etti.

Prota Bilgisayar İstanbul Bölge Müdürü Semih Türkdoğan AU 2018 ile ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı; “Autodesk University etkinliği tasarım, inşaat ve imalat sektörlerindeki profesyonellere ve yöneticilere yönelik en önemli etkinliktir. Autodesk’in Türkiye’deki en büyük iş ortağı olarak, yeni teknolojilerden ve sektör gelişmelerinden anında haberdar olmak ve iş ortaklarımızın Autodesk’in sunduğu eşsiz hizmetlerden en yüksek verimi almalarını sağlamak ana hedeflerimiz arasındadır. AU 2018, her sene olduğu gibi yine öğretici, görkemli ve büyüleyici bir etkinlik oldu. Yapay zeka, yapay öğrenme, generative dizayn gibi ileri teknolojilerin ön plana çıktığı etkinliğin ardından Autodesk çözümleri kullanan iş ortaklarımız için heyecanlı bir dönemin yaklaştığını söyleyebilirim.”