Prota Altar Ekip Toplantısı Bolu Gazelle Hotel’de Gerçekleşti.

Prota Bilgisayar ve Altar Teknoloji’nin Prota çatısı altından birleşmesinin ardından gerçekleşen ekip buluşması 28-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Bolu Gazelle Hotel Resort&Spa’da keyifli bir hafta sonu etkinliği ile gerçekleşti.

Bu yıl ilk defa düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan etkinlik, Prota Altar’ın İstanbul ve Ankara ofislerinde görev alan 50’yi aşkın çalışanın katılımıyla düzenlendi.

Prota Altar Yönetim Kurulu Başkanı Joseph Kubin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Kalaycıoğlu ve Genel Müdürü Şuayip Çavuşlar’ın da katıldığı buluşmanın açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı Joseph Kubin gerçekleştirdi.

Kubin yaptığı konuşmada Prota’nın sürekli büyüyen ve güçlenen büyük bir ekip olduğunu vurgulayarak; “kuruluşundan bugüne kadar, mühendislik yazılımları sektöründe daima “öncü” olarak yola devam eden firmamız Prota Bilgisayar, üretim sektörünün en önemli firmalarından Altar Teknoloji ile birleşerek pazardaki konumunu sağlamlaştırmıştır. Sektöre kazandırdığımız yenilikçi ürünlerle, sektör profesyonellerine her alanda çözümler sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin dijital dönüşüm sürecini en yeni teknoloji ve güvenilir teknik bilgi ile buluşturarak, sürekli yenilikçi yapımızı koruyacağız” dedi.

Prota Altar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Kalaycıoğlu ve Genel Müdürü Şuayip Çavuşlar’ın birlikte sahne aldıkları oturumda yeni organizasyon şeması tüm çalışanlarla paylaşıldı. Kalaycıoğlu ve Çavuşlar hem AEC hem de Manufacturing alanlarında aktif ve başarılı rol üstelenen satış, pazarlama ve teknik ekipleriyle bu önemli etkinlikte bir araya gelmekten duydukları mutluluğu da dile getirdiler.

Organizasyon şemasının ardından söz alan Teknoloji ve AR-GE Direktörü Semih Türkdoğan 2019’da imza attıkları ilklere ve başarılara, 2020 yılı ve sonrası için planlanan eğitim programlarına değindi; Türkdoğan’ın ürün portföyündeki güncel gelişmelere yönelik ayrıntılı bilgilendirmesi konuklar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.  

Aynı oturumda sunumunu gerçekleştiren Satış Direktörü Bülent Görücü ise Altar’ın Prota çatısı altında birleşmesi ile gerçekleşen bu buluşmaların şirketler ve çalışanlar arasındaki aile bağını kuvvetlendirdiğine vurgu yaptı; Görücü, “Geleceğin binaları inşa edilmeyecek, imal edilecek. Biz de Prota Altar olarak, sunacağımız 360 derece yazılım çözümleriyle müşterilerimizin dijital dönüşümünde onların yanında olacağız” dedi.

Konuklar etkinliğin gala gecesinde, Gazelle Hotel’de sahne alan Turgay Aytekin ve ekibinin sahne performansıyla keyifli zaman geçirdiler.