Autodesk Yazılımları ile Üretim Çözümleri Semineri Bursa’da Gerçekleştirildi

Dijital dönüşüm, üretim sektöründe yer alan firmalar için yeni bir keşif sürecini başlatıyor. Yazılımların bambaşka bir evren yarattığı ve üretim yazılımlarındaki yenilikleri takip eden şirketlerin fark yarattığı günümüzde Autodesk’in üretim yazılımları müşteri deneyiminin merkezde olduğu iş akışları sunuyor.

Prota Altar olarak üretim sektöründe hizmet veren firmaları Autodesk’in yazılım çözümleri ile geleceğe taşımak için 24 Ekim 2019 tarihinde Bursa Sheraton Otel’de “Autodesk Yazılımları ile Üretim Çözümleri” başlıklı bir etkinlik düzenledik.

50’den fazla Bursalı iş insanının katıldığı etkinlikte açılış konuşmasını Autodesk İş Geliştirme Yöneticisi Emin Cenal gerçekleştirdi.

Prota Altar Yenileme Yönetmeni Bülent Görücü Ürün Tasarımı ve İmalat Çözümleri hakkında konuklara bilgi verirken, Prota Altar Teknik Ekip Lideri Autodesk Inventor’ın yeni özellikleri hakkında konuklara detaylı bilgi verdi.

Prota Altar İş Geliştirme Yöneticisi Tansel Tokuroğlu ise “Katmanlı Üretim (Additive Manufacturing) Teknolojilerinin Ürün Geliştirme ve Üretim Süreçlerindeki Yeri” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Yarım günlük etkinliğin sonunda konuklar ödüllü yarışmayla keyifli vakit geçirdiler. Etkinlik, Networking ve Sheraton Bursa Otel’in lezzetli öğle yemeği ile sona erdi.