Prota Altar Başarılarına ve İlklerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Güvenilir teknik desteği, kaliteli çözüm sağlayıcı konumu, yüksek müşteri memnuniyeti ve kapsamlı eğitim/danışmanlık hizmetleri programları ile Prota Altar “Autodesk Service Provider Select” unvanına sahip oldu. Şubat 2020’de Platinum Yetkili İş Ortağı düzeyine getirilen Prota Altar, sahip olduğu “Autodesk Certification Center”ve “Autodesk Authorized Training Center” sertifikalarına bir yenisini daha eklemiş ve böylece “Autodesk Service Provider Select” unvanı ile beraber Prota Altar, eğitim ve teknik destek hizmetlerini uluslararası danışmanlık hizmetleri boyutuna taşımış oldu.

“Autodesk Servis Provider Select” İş Ortağı programı dijital iş stratejileri geliştirme, iş süreçleri, iş akışı optimizasyonu ve teknoloji uygulamaları alanlarında dünya standartlarında profesyonel hizmetler sunan kuruluşlar için tasarlanmış bir programdır. Bu unvan ile AEC, CAD/CAM ve BIM sektörlerinde Prota Altar’ın sağladığı kaliteli teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri Autodesk tarafından bir kez daha onaylandı ve Autodesk’in uluslararası platformu “Services Marketplace” ekosisteminde yayınlanmaya hak kazandı.

Prota Altar’ın konularında uzman ve deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik ekipleri tarafından sağlanan hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Autodesk’in web sitesinden ulaşabilirsiniz; https://servicesmarketplace.autodesk.com/provider/public/prota-inc.