Eğitim İhtiyaçlarınız İçin En Hızlı Çözüm: ProtaAltar E-Learning

Kurumsal, bireysel sınıf eğitimleri ve canlı online eğitimlerden oluşan eğitim hizmetlerimize, artık çok daha kolay ulaşabileceğiniz video tabanlı e-öğrenme platformumuzu da ekledik. 

Mimarlık, mühendislik, inşaat, ürün tasarımı ve imalat sektörlerine yönelik tüm disiplinleri içeren kapsamlı eğitimlerimize şimdi istediğiniz yerden ve zamanda uzaktan erişim ile katılın ve kariyerinize yön verin.

Konularında uzman, Autodesk sertifikasına sahip deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan eğitmen kadromuz tüm deneyimlerini şimdi sanal ortamda sizlere sunuyorlar. Kurslarımızı, eğitim videoları, konuları destekleyen doküman ve örnek veri setleri ile uygulama yaparak izleyebilirsiniz.

Yazılımların güncel sürümlerinin öne çıkan özelliklerinin tanıtım ve eğitim webinerlerine ulaşabilirsiniz.

Soru&Cevap bölümünden eğitmenlerimize kursunuz ile ilgili soru sorabilir, isterseniz soru formunun ekine doküman ekleyerek eğitmenlerimize ulaştırabilirsiniz. Eğitmenlerimiz müsaitlik durumlarına uygun olarak dönüş yapacaklardır.

Satın aldığınız eğitimleri kiralama süresi boyunca tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Firmalar ve kurumlar kendilerine özel eğitim paketleri oluşturabilirler.

Ücretli bir kursumuzu tamamladığınızda Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi olarak Prota-Altar onaylı bitirme sertifikası sahibi olursunuz.

Online eğitim platformumuza erişim için;https://egitim.protaaltar.com/