Bilgisayar

Eski kalıcı lisansınızı getirin, en son sürüm Autodesk yazılımlarına %30’a varan indirimler ile sahip olun!

 1. LT ürünleri de dahil olmak üzere eski kalıcı lisansınızı takas etmeniz koşuluyla en güncel Autodesk Collection paketlerine %30 indirim ile sahip olabilirsiniz.  
 2. Yine aynı şekilde, LT ürünleri de dahil olmak üzere eski kalıcı lisansınızı takas ederek, AutoCAD, Revit, Civil 3D ve daha birçok tekil ürüne %20 indirim ile sahip olabilirsiniz.
 3. AutoCAD LT yeni abonelikleri ile takas kampanyası kapsamındaki yeni abonelik sipraişlerinizde anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız 6 taksit fırsatı!
 4. Otomatik yenilemeli (Recurring) Autocad LT yeni aboneliklerinde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

Autodesk Kiralama Modeli ile Gelen Avantajlar

 • En yeni ve en iyi ürün özellikleri – Herhangi bir ek ücret ödemeden Autodesk’in temel ürün güncellemelerine, masaüstü ürünler için bulut hizmetlerine ve ek özelliklere anında erişim olanağı edinin. 
 • Yeni sektörel çözüm paketlerine (AEC Collection ve M&E Collection) erişim–Bir veya daha fazla Autodesk ürününe ihtiyaç duyduğunuzda, sektörel çözüm paketleriyle fiyat avantajları sağlayın.
 • Yazılımlarınızı istediğiniz yerde kullanabime ve önceki sürümlere erişim - Yazılımınızın hem güncel hem de önceki sürümlerine evdeki bilgisayarınızdan erişin. Yurt dışına seyahat ettiğinizde, yazılım ve hizmetlerinizi dünyanın her yerinde kullanın.
 • İyileştirilmiş yeni destek – kurulum ve yapılandırmadan başlayarak yazılımınızın ve bulut hizmetlerinizin sorunlarını gidermeye kadar her konuda yardımcı olacak Temel ve Gelişmiş Destek seçenekleri arasında seçim yapma şansından yararlanın.
 • Basitleştirilmiş yönetim– Yazılımlarınızı kurmak ve yönetmek için kolaylaştırıcı araçlara erişin.

*Takas kampanyası 20 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir!

Kampanya Koşulları

 • Eski kalıcı lisansınızı 1 veya 3 yıllık abonelikle takas etmeniz koşuluyla Collection paketlerine, %30 indirim hakkınız bulunmaktadır.
 • Eski kalıcı lisansınızı 1 veya 3 yıllık abonelikle takas etmeniz koşuluyla AutoCAD, Revit, Civil 3D ve daha birçok tekil ürüne, %20 indirim hakkınız bulunmaktadır.
 • Autodesk LT grubu ürünler de kampanya dahilinde takas edilebilir. Fakat LT ürününden LT ürününe veya LT ürün ailesine takas hakkı bulunmamaktadır.
 • Kampanya, sadece R14 (1998 sürüm tarihli) ile 2017 arası döneme ait eski kalıcı lisanslar için geçerlidir.
 • Tekil kullanıcılı ve çok kullanıcılı aboneliklerde geçerlidir. İstisna olarak, LT Ürün Ailesi kalıcı lisansları Sektörel Çözüm Paketleri’ne geçişte sadece tekil kullanıcı (single-user) olarak takas edilebilir. Örn: AutoCAD LT 2005’ten multi-user AEC Collection’a geçiş mümkün değildir.
 • Bu kampanyanın hükümleri ve koşulları gereğince, kalıcı lisans seri numaranızı takas etmeyi kabul ettiğiniz taktirde, takas edilen seri numaralarını kullanmamayı ve kurmamayı taahhüt etmiş oluyorsunuz.
 • Abonelik anlaşması devam eden, eski sürüm lisans’ı olmayan, sadece yeni lisans alımı yapmak isteyen müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya, 20 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Daha fazla bilgi veya kampanyadan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

protasatis@prota.com.tr

Tel: 90 (312) 490 52 25 / Tel: 90 (212) 258 68 63