Binalar için Yapı Bilgi Modellemesi

Projelerinizi daha etkili bir şekilde sunarken tasarım vizyonunuzu açıkça ifade edin

Yapılar için Autodesk Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) çözümleri projedeki tüm ilgili taraflara yapı yaşam döngüsüne ilişkin doğru, erişilebilir ve üzerinde işlem yapılabilir bilgiler sunar.   Autodesk’in yapılar için BIM çözümleri ile:

  • Projeyi anlama ve karar verme süreçlerini iyileştirebilirsiniz
  • Proje yaşam döngüsü boyunca aynı tutarlı verileri paylaşıp kullanabilirsiniz
  • Değişikliklere daha akıllıca ve daha hızlı süreçlerle karşılık verebilirsiniz

Autodesk® Building Design Suite, BIM ve CAD tabanlı iş akışlarını destekleyen; mimarlara, mühendislere ve müteahhitlere tasarım, simülasyon, görselleştirme ve daha iyi yapılar inşa etme becerileri sunan kapsamlı bir yapı çözümleri portföyüdür.   Standart sürümü, önemli bir dizi dokümantasyon aracına ihtiyaç duyan yapı tasarımcıları, çizimciler ve detaycılar için uyarlanmıştır. Premium sürümü mimarların, mekanik ve elektrik tesisat mühendislerinin ve yapı mühendislerinin akıllı 3B model tabanlı tasarıma sahip BIM yazılımının gücünden yararlanmalarına yardımcı olan optimize edilmiş bir araç seti sunar. Premium sürümünü temel alan Ultimate sürümü, tasarım ve yapı konusunda daha çok sayıda kapsamlı araç ile yapı yaşam döngüsüne ilişkin daha iyi bir fikir edinilmesini sağlar.

Neden Autodesk BIM çözümlerini seçmelisiniz?

  • Tasarım, görselleştirme, simülasyon ve işbirliği için gelişmiş teknoloji
  • Veri uygunluğunu korumaya yardımcı olan ve daha verimli şekilde çalışmayı sağlayan, birlikte çalışabilirlik özelliğine sahip kapsamlı iş akışı çözümleri
  • Masaüstü, bulut, web ve mobil platformların yanı sıra değişen proje ihtiyaçlarını karşılayan uygun maliyet ile sağlanan iş çevikliği. 

Autodesk BIM yazılımının sunduğu çeşitli avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.

BIM for Building

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl