Yazılım ve CAD Çözümlerinde En Güvenilir Adres

Prota Bilgisayar, 1991 yılından beri yapı sektörüne profesyonel çözümler sunan ve en çok tercih edilen adres olarak bilinmektedir. Ankara ve İstanbul ofislerimizde görev yapan mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli teknik ekibimiz ile her geçen yıl büyüyerek müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmaktayız. Eğitim, danışmanlık, yazılım geliştirme ve teknik destek hizmetlerimizin onaylanmış kalitesi Türkiye’de Autodesk’in en büyük iş ortağı olmamızı sağlamıştır.

Autodesk Altın İş Ortağı olarak Uzmanlıklarımız

Autodesk iş ortağı programı, iş ortaklarının ürün ve çözüm uzmanlığı, hizmet kapasitesi ve genel müşteri memnuniyeti değerlendirmesini temel alınarak ve temsil ettikleri uzmanlık alanları ile ilgili zorlu eğitim ve sertifikasyon süreçlerinden geçerek ulaşılmasını sağlayan seviyeyi belirler. Autodesk Altın İş Ortağı Autodesk yazılım çözümleri eksiksiz sunma becerisi sergilediği anlamına gelmektedir. Prota Bilgisayar olarak şu endüstrilere çözüm sunan Altın seviyesinde iş ortağıyız.

Architecture Engineering & Construction Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat
Engineering, Natural Resources & Infrastructure Mühendislik, Doğal Kaynaklar & Altyapı
Media & Entertainment Medya ve Eğlence

Prota Bilgisayar Autodesk Altın iş ortağı seviyesinin yanı sıra şu Autodesk uzmanlık ünvanlarına sahiptir.

MEP Engineering Specialized Mekanik ve Elektrik Müh. Uzmanı
Structural Engineering Specialized Yapısal Mühendislik Uzmanı
Consulting Specialized Danışmanlık Uzmanı
Product Support Specialized Ürün Destek Uzmanı
Autodesk Training Center Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi

Prota Bilgisayar personeline yapmış olduğu yatırım, kararlı danışmanlık iş planları, referans olabilecek müşteri portföyü ve yüksek seviyede bilgi ve destek hizmeti verdiğini göstererek Autodesk uzmanlıklarını almaya hak kazanmıştır.

Sürekli olarak gelişen müşteri çözümleri ve desteği sunmaya ilişkin kanıtlanmış beceri, İş Ortağı Uzmanlaşma Programının en temel özelliğini oluşturmaktadır. Autodesk Uzmanlıkları,hizmet sunduğu sektördeki bilgi seviyesini vurgulamak amacıyla verilmektedir. Autodesk İş Ortağı personelinin, ticari faaliyette bulundukları endüstride ve coğrafyada sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Sertifikalı personel, Autodesk yazılımınızdan en yüksek faydayı sağlamanızı mümkün kılan niteliklere sahiptir. Prota Bilgisayar, Autodesk’in eğitim programlarını tamamlayarak ve Autodesk tarafından belirlenen hizmete standartlarına ulaşarak,güçlü destek altyapısı ile tüm dünyada Autodesk müşterileri için güvenilir bir uzman olduğunu göstermiştir.

Diğer İş Ortaklıklarımız ve Uzmanlıklarımız

  • Adobe Sertifikalı İş Ortağı
  • Urbano Türkiye Dağıtıcısı
  • Plateia Türkiye Dağıtıcısı
  • Microsoft Yetkili Satıcısı
  • ABBYY Yetkili satıcısı
  • Corel Yetkili satıcısı

 

Kurumsal ve Rakipsiz Destek

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl