Altyapı için BIM ile Veriminizi Artırın

Yapı Bilgi Modellemesi (BIM), proje yaşam döngüsünde daha bilinçli kararlar alma konusunda doğru, erişilebilir ve üzerinde işlem yapılabilir bilgiler sunan akıllı 3B model tabanlı bir süreçtir. Autodesk® Infrastructure Design Suite, esnek ve uygun maliyetli tek bir pakette, CAD ve BIM iş akışları için kapsamlı ve endüstri lideri bir yazılım sunar.

Autodesk'in altyapı için BIM çözümü sayesinde inşaat mühendisleri:

  • Bir proje inşa edilmeden önce proje risklerini, amaçlarını ve seçeneklerini daha iyi anlayabilir ve açıklayabilir.
  • Parametrik kontroller içeren, mühendislik standartlarını karşılayan ve tasarım doğulama kuralları sunan kendi disiplinlerine özgü araçlarla tasarım görevlerini kolaylaştırır.
  • İnşa süreci başlamadan önce inşa edilebilirliği değerlendirebilir ve tasarım çakışmalarını tanımlayabilirsiniz.

Autodesk Infrastructure Design Suite Premium; önemli 3B modelleme ve görselleştirme teknolojisine sahip olan Autodesk® InfraWorks, ayrıntılı yapı tasarımı için AutoCAD® Civil 3D®, projenin tamamının incelenmesi için Autodesk® Navisworks® Simulate ve bunların yanı sıra AutoCAD® Map 3D, Autodesk® 3ds Max® Design ve Autodesk® Revit® Structure yazılımlarını içerir.

Altyapı için BIM ve Autodesk Infrastructure Design Suite yazılımlarının sunduğu çeşitli avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.

 

BIM for Infrastructure

0312 490 53 50
0212 258 68 63
Autodesk 25. yıl